درباره ما

چند کلمه در مورد ما

ما به همه کمک میکنیم تا تجربه ی خوبی از خدمات ما داشته باشند

موسسه فرهنگی آرتاپژوهش از سال 1388 در مرکز استان گیلان شهر رشت تاسیس گردید و تا به امروز به طور مستمر و بدون وقفه به انجام و تدوین پروژه های مختلف(اعم از ترجمه، تجزیه و تحلیل آماری، تدوین پروپوزال، تدوین پایان نامه و نگارش رساله) در مقاطع مختلف تحصیلی اعم از کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکترا پرداخته است. در کنار مواردی که ذکر گردید، انجام و اجرای طرح های پژوهشی سازمانی توسط این موسسه از دیگر اقدامات علمی فرهنگی موسسه آرتاپژوهش است. فلسفه ی وجودی این موسسه با ارائه خدمات متمایز آموزشی-پژوهشی نسبت به رقبا شکل گرفت، تا از این طریق بتواند به چشم انداز خود که قرار گرفتن در بین ده موسسه علمی فرهنگی برتر کشور در حوزه ی کارهای پژوهشی است، دست یابد. دوام و قوام این موسسه طی پانزده سال اخیر شاهدی بر این مدعاست که اگرچه هنوز چشم انداز این موسسه تحقق نیافته است، اما آرتاپژوهش برای رسیدن به این هدف با تلاش مستمر در حال پیشروی است.

پایان نامه ارشد در رشت

چرا آرتاپژوهش ؟

از سوی دیگر آرتاپژوهش را می توان به عنوان یک سازمان یادگیرنده در مقیاس کوچک تلقی نمود، زیرا تمامی ارکان این موسسه دائم در حال یادگیری و تقویت مهارت های مدیریتی، مهارت های پژوهشی و نرم افزاری خود هستند، به طوری که در بسیاری از نرم افزارهای تخصصی تنها می توان موسسات پژوهشی شهر تهران را با آرتاپژوهش مقایسه نمود. این موضوع را می توان اینگونه خاطر نشان کرد که از سال 1388 هر ساله بر تنوع رشته هایی که برای آنها پایان نامه تدوین گردید، افزایش یافت. برای اثبات این ادعا کافی است به روند انجام پایان نامه در رشته های مدیریت صنعتی، بازرگانی، دولتی و اجرایی توجه نمود که از سال 1388 با این رشته ها شروع شد که شامل چهار رشته و پانزده گرایش بود و در حال حاضر به انجام پایان نامه و رساله در رشته های مختلفی اعم از حسابداری، مدیریت مالی، مدیریت پروژه، جامعه شناسی، روانشناسی، مدیریت رسانه، مهندسی صنایع، محیط زیست، مهندسی عمران، معماری، مدیریت انرژی و مدیریت آموزشی اشاره نمود. مزیت ویژه و تخصصی دیگری که آرتاپژوهش نسبت به سایر موسسات مشابه دارد، توان آموزشی در حوزه های مختلف اعم از مقاله نویسی، پایان نامه نویسی، آموزش های تخصصی و کاربردی نرم افزاری و در نهایت مشاوره برای تدوین پروژه های مختلف است. از این رو با توجه به تلاش های علمی-پژوهشی این موسسه که به عنوان یک حلقه ی مفقوده در بسیاری از دانشگاه های کشور است، امیدواریم تا سال 1404 به چشم انداز این موسسه که قرار گرفتن در بین ده موسسه علمی فرهنگی برتر کشور در حوزه ی کارهای علمی- پژوهشی است، دست پیدا کنیم.

هـــمراهـــان آرتـــا پـــژوهـــش

15 سال در کنار شما بودن و کسب رضایت شما از انجام پروژه ها همواره افتخاری بزرگ برای آرتاپژوهش است . ما همواره بر این باوریم که هدف اصلی در این فرایند ، کیفیت محتوا و ارائه ی بی نقص آن به شما میباشد .

lazy
lazy
lazy
lazy

جدیدترین مقالات ما