خدمات پژوهشی و آموزشی

خدمات پژوهشی و آموزشی
مجموعه ی فرهنگی پژوهشی آرتاپژوهش

درحال حاضر انواع خدمات آموزشی و پژوهشی زیر نظر بهترین مشاوران و کارشناسان در آرتا پژوهش انجام می‌شود. این خدمات شامل تدوین و ارائه انواع پایان‌نامه‌های تحصیلی ویژه دانشجویان کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری است. کیفیت پایان‌نامه‌های تحصیلی بسیار بالا بوده و قابل‌ارائه در مجامع علمی معتبر هستند. در ادامه برای آشنایی بیشتر با خدمات پژوهشی با ما همراه باشید.

خدمات پژوهشی آموزشی در رشت

مشاوره و راهنمایی

مجموعه ی فرهنگی پژوهشی آرتاپژوهش با تجربه ی 15 ساله ی خود توانسته است بیش از 1800 پروژه را با موفقیت به پایان برساند .

تحلیل داده‌ها با نرم‌افزارهای کیفی و کمی مندرج در جدول

امروزه استفاده از نرم‌افزارهای کیفی و کمی جهت تحلیل آماری داده‌های پژوهشی در بین دانشجویان در حال گسترش است. نرم‌افزارها دارای فناوری‌های جدیدی هستند که امور پژوهشی را سرعت می‌بخشند. با به‌کارگیری این نرم‌افزارها انواع مشکلات موجود در جریان پژوهش حل می‌شوند. وظیفه نرم‌افزارها جستجو و سازماندهی داده‌ها و اطلاعات است و بر اساس الگوریتم‌های موجود اطلاعاتی که از اهمیت بیشتری برخوردار هستند برجسته می‌شوند.

پایان نامه ارشد در گیلان
دوره پژوهشی در گیلان

پرس‌لاین چیست و چگونه به دانشجویان و کسب و کار شما کمک می‌کند؟

پرس لاین از سامانه‌های کاربردی جهت تهیه انواع فرم و پرسش‌نامه آنلاین است. پرس‌لاین به دانشجویان کمک می‌کند تا در محیط فارسی یک پرسش‌نامه مناسب برای به دست آوردن نتایج و گزارشات آماری خود از طریق مخاطبان بسازند.

امکان اضافه کردن متن انواع سؤالات طیفی، سؤالات چند گزینه‌ای، درجه‌بندی سؤالات همراه با ویدئو و تصاویر در پرسش‌نامه وجود دارد. کاربرد نرم‌افزار بسیار بالا بوده و علاوه بر دانشجویان برای صاحبان کسب و کار، واحدهای تحقیقات بازاریابی، منابع انسانی شرکت‌های بزرگ کاربرد دارد. هر شخص یا شرکت می‌تواند برای جمع‌آوری داده‌های باکیفیت از طریق نرم‌افزار ایمن پرس‌لاین پرسش‌نامه‌های آنلاین جذاب و قدرتمند بسازد.

نرم افزار پرس لاین

بسیاری از افراد در حوزه‌های مختلف نیازمند تهیه پرسش‌نامه و فرم آنلاین هستند. به این منظور نرم‌افزارهای مختلفی تولید شده‌اند که به سرعت پرسش‌نامه‌های لازم را طراحی و ارائه می‌دهند. در این میان نرم‌افزار پرس‌لاین محبوبیت بسیار بالایی در بین عموم به ویژه دانشجویان کسب کرده است. نرم‌افزار پرس‌لاین از برنامه‌های ایمن و آسان برای ساخت انواع فرم و پرسش‌نامه است. همچنین با این نرم‌افزار می‌توانید سؤالات طرح شده را هوشمندسازی کنید. پرس‌لاین دارای امکانات متنوع از جمله رنگ‌بندی، اضافه کردن لوگو و… جهت طراحی پرسش‌نامه است. امکان ارسال لینک پرسش‌نامه‌ها از طریق پیامک در انواع شبکه‌های اجتماعی وجود دارد.

سوال دارید؟ با کارشناسان ما در ارتباط بگذارید

برای اطلاع ازقیمت خدمات پژوهشی و آموزشی و مشاوره با کارشناسان و متخصصان موسسه ، همچنین سفارش از راه های ارتباطی مشخص شده در این صفحه اقدام کنید.

شماره تماس

ویژگی‌های بخش‌های مختلف نرم افزار پرس لاین

نرم‌افزار از بخش‌های مختلفی تشکیل شده که هر کدام دارای ویژگی‌های منحصربه‌فردی هستند. به‌طوری‌که با استفاده از بخش‌های مختلف می‌توان یک پرسش‌نامه باکیفیت و مناسب طراحی کرد. بخش‌های نرم‌افزار پرس‌لاین به همراه ویژگی‌های آنها به شرح زیر هستند:

1-ساخت پرسشنامه

ساخت پرسش‌نامه اولین بخش از نرم‌افزار پرس‌لاین بوده و دارای امکانات و خصوصیات زیر است:

2.تجزیه و تحلیل توصیفی

تجزیه و تحلیل داده‌های جمع‌آوری شده به صورت‌های مختلف انجام می‌شود که از جمله آنها می‌توان تجزیه و تحلیل توصیفی را نام برد. در این روش پژوهشگر داده‌ها و اطلاعات را در قالب جدول توزیع فراوانی خلاصه و طبقه‌بندی می‌کند.

3.ساخت پرسش‌نامه با چند درگ و دراپ

در این قسمت طراحی انواع سؤال‌های استاندارد و پیشرفته به همراه تعیین ویژگی‌های هر سؤال امکان‌پذیر است.

4.استفاده از پرسش‌نامه‌های آماده

از امکانات منحصربه‌فرد نرم‌افزار پرس‌لاین وجود انواع پرسش‌نامه‌های آماده را می‌توان نام برد که قابلیت سفارشی‌سازی دارند.

5.هوشمندسازی نمایش سؤال‌ها

امکان نمایش ویژگی‌های سؤال با تعریف شرط در این بخش وجود دارد.

6.دریافت انواع فایل حین پاسخ‌دهی

دریافت انواع فایل مانند pdf، ویدئو، صوت و… حین پاسخ‌دهی به کاربران امکان‌پذیر است.

7.افزودن امتیاز و وزن‌دهی به پاسخ‌ها

در این قسمت محاسبه امتیاز و وزن‌دهی پاسخ‌های کاربران مشخص می‌شود.

8.تعاملی کردن فرم و پرسش‌نامه

در متن سؤال می‌توان از پاسخ امتیاز یا متغیرهای سؤالات دیگر استفاده کرد.

9. استفاده از اطلاعات پیشین موجود در پایگاه داده

امکان درج اطلاعات مخفی در نرم‌افزار وجود دارد. همچنین در پرسش‌نامه جدید می‌توان از اطلاعات پایگاه داده فعلی استفاده کرد.

10. سفارشی‌سازی صفحه قدردانی از پاسخ‌دهندگان

در این بخش می‌توان از طریق محتوای سفارشی شده، کاربران را بر اساس نحوه پاسخ‌دهی به صفحه‌های قدردانی انتقال داد.

11.فرم‌های سازگار با انواع موبایل و تبلت

نرم‌افزار پرس‌لاین از انواع موبایل، تبلت، کامپیوتر و لپ تاپ پشتیبانی می‌کند و فرم‌ها را به درستی نشان می‌دهد.

طراحی و رنگ‌بندی فرم‌ها و پرسش‌نامه‌ها

پس از ساخت پرسش‌نامه نوبت به طراحی و رنگ بندی آن می‌رسد. این بخش از ویژگی‌های زیر تشکیل شده است:

پژوه کسر خدمت در رشت

تنظیمات مربوط به پرسش‌نامه و فرم

پرسش‌نامه دارای تنظیمات مختلفی است که عبارت‌اند از:

ارسال و توزیع

جهت ارسال و توزیع پرسش‌نامه‌ها می‌توان از دو روش زیر استفاده کرد:

تحلیل و گزارش

تحلیل و گزارش پرسش‌نامه‌ها به سه روش زیر انجام می‌شود:

تأمین امنیت

در بخش تأمین امنیت، نرم‌افزار دارای قابلیت‌های مختلف مانند سیاست‌های دسترسی داده‌ها، سطح بالای پروتکل امنیتی SSL، پشتیبانی منظم داده‌های کاربران و حفظ حریم خصوصی کاربران است.

آموزش و پشتیبانی

در این بخش خدمات پشتیبانی از طریق ایمیل، چت وب‌سایت و تلفن ارائه می‌شود. همچنین به ارائه آموزش‌های اختصاصی در سازمان‌هایی که بیشتر از سه کاربر دارند پرداخته می‌شود. سازمان‌هایی که دارای بیشتر از ۱۰ کاربر هستند می‌توانند از قابلیت مدیر اکانت استفاده کنند.

یکپارچگی

در آخرین بخش پرس‌لاین با دو قابلیت استفاده از API جهت یکپارچگی پایگاه‌های داده سازمان و استفاده از API جهت یکپارچگی توسعه‌دهندگان نرم‌افزاری مواجه خواهید شد.

آشنایی با پروژه کسر خدمت سربازی

پروژه کسری خدمت از قوانین نسبتاً جدید است. این پروژه ویژه دانشجویانی که در مقاطع تحصیلات تکمیلی تحصیل می‌کنند تصویب شده است. مطابق با این پروژه افراد می‌توانند ۱۹ ماه از خدمت سربازی خود بکاهند. به این منظور به دو پروژه نیاز بوده و نمی‌توان با یک پروژه بیشتر از ۱۱ ماه از خدمت سربازی خود کسر کرد.

نکات مهم در خصوص پروژه کسر خدمت سربازی

جهت دریافت پروژه کسر خدمت سربازی باید به نکات زیر توجه کرد:

انجام پروژه کسر خدمت در گیلان

انواع روش‌های گرفتن پروژه کسری خدمت

جهت گرفتن پروژه کسری خدمت سربازی روش‌های مختلفی وجود دارد که عبارت‌اند از:

مراجعه به بنیاد ملی نخبگان

مراجعه به بنیاد ملی نخبگان از روش‌های دریافت پروژه کسری خدمت است. در این سازمان با ارائه رزومه کامل، مدارک تحصیلی، مدارک علمی و پژوهشی پرونده تشکیل می‌شود. جهت کسب امتیاز لازم برای دریافت پروژه علمی مناسب به بررسی مدارک تحصیلی و پژوهشی متقاضی پرداخته می‌شود. پس از آن می‌توان پروژه را دریافت کرد.

مراجعه به سازمان‌های ارائه‌دهنده پروژه

متقاضیان برای دریافت پروژه کسری خدمت می‌توانند به یکی از سازمان‌های ارائه‌دهنده پروژه مراجعه کنند. در این روش باید به سازمانی که در زمینه تحصیلی متقاضی فعالیت دارد مراجعه کرد تا مطابق با سوابق تحصیلی شخص پروژه مناسب را دریافت کند. امکان پیشنهاد پروژه به سازمان وجود دارد که در صورت تأیید به بنیاد ملی نخبگان معرفی می‌شوید و باید دیگر مراحل را در بنیاد طی کنید.

گرفتن پروژه کسری خدمت از طریق پایان‌نامه تحصیلی

دانشجویان مقاطع تحصیلات تکمیلی پایان نامه ارشد یا رساله دکتری با ارائه پایان‌نامه تحصیلی خود می‌توانند پروژه کسری خدمت دریافت کنند. به این منظور متقاضیان باید به یکی از سازمان‌های وابسته به نیروهای مسلح مراجعه کنند و با تأیید بنیاد ملی نخبگان موفق به دریافت پروژه شوند. این دسته از متقاضیان باید قبل از اعزام به خدمت سربازی اقدامات لازم برای دریافت پروژه کسری خدمت از طریق پایان‌نامه تحصیلی را انجام دهند.

جمع‌بندی

در آرتا پژوهش به ارائه انواع خدمات پژوهشی و آموزشی به دانشجویان و سربازان با بالاترین کیفیت پرداخته می‌شود. برای دریافت اطلاعات لازم از قبیل هزینه خدمات و مدت زمان انجام آن می‌توانید با کارشناسان مجموعه تماس حاصل کنید.

طرح پژوهشی و تحقیقاتی در رشت
1
2
3
4
5
5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *